אפליקציה חדשה: הדיאטנית האישית שלכם

האפליקציה שהיא דיאטנית אישיתהעולם של היום הופך במהירות לעולם דיגיטלי. בשנים האחרונות, הבנקים הפכו לדיגיטליים כמעט לחלוטין, זירת הקניות הפכה להיות וירטואלית, והקניונים כבר לא מלאים כפי שהיו בעבר. אפילו באוניברסיטאות, חלק מהקורסים הפכו להיות ממוחשבים.

ההתפתחות הזאת תופסת את העולם ממתין בציפייה לבאות. עם סדר היום המטורף הכולל עבודה, ילדים, משפחה ומעט שעות מנוחה, היכולת לקבלת מגוון שירותים הזמינים בלחיצת כפתור, דרך המחשב או הטלפון החכם, הפכה להיות האפשרות הנוחה והטובה ביותר.

כיום כבר אין צורך לקבל שירותי דיאטנית פנים אל פנים. זהו עידן שחלף, וכעת הגיע הזמן להכיר את האפליקציה שרוצה לעשות סדר עולמי דיגיטלי חדש בעולם הדיאטה.

אפליקציית Shrink Me: עזרה דרך המסך

באפליקציה החדשה, ניתן לקבל סיוע של מדריכים מיומנים בעלי מוניטין עשיר בתחום התזונה והדיאטה, והמדריכים נבחרים ומסוננים בקפידה כדי לאפשר טיפול הולם. מבחינה כלכלית, גם כשאדם מעוניין לשמור על בריאותו ולהרזות, הוא אינו מעוניין לבזבז כספים.

אנשים רבים לא מרגישים בנוח להשתתף בקבוצות הרזיה ולהיחשף מול עשרות אנשים, אך בוחרים בשיטה זו היות והיא זולה יותר בהשוואה למפגשים אישיים עם איש מקצוע . האפליקציה החדשה מאפשרת לעבוד מול איש מקצועי בצורה פרטנית ללא צורך בשיתוף אנשים אחרים בתהליך, במחיר של עשרות שקלים בלבד לחודש.

זמינות הדיאטנית האישית דרך האפליקציה

תהליך הרזיה דורש במקרים רבים ליווי צמוד. עשרות שאלות שצצות על ימין ועל שמאל, נושאים לא פתורים ודברים שצריך לדעת. במידה ומשלמים לאיש מקצוע ניתן להתקשר אליו, אך בזמנים מסוימים ובוודאי שלא לאורך כל היום. בנוסף, בשלב כלשהו מתחילים להרגיש לא נעים כאשר ישנה עוד שאלה ועוד אחת, ובירור נוסף שצריך לעשות.

באפליקציה החדשה, ניתן לפנות בכל רגע לשיחה אישית מקוונת עם איש מקצוע, מהשעה תשע בבוקר ועד תשע בלילה, בגישה חופשית, ללא צורך להתלבט לגבי שאלות שאינן פתורות. כל התשובות המקצועיות פרוסות לפני המשתמש בלחיצת כפתור ובבירור מול בעל ידע.

בחירת איש מקצוע מתאים

התהליך של בחירת האדם הנכון לליווי התהליך יכול להיות ארוך ומייגע. הולכים לפגישה אחת פה, שנייה שם, מנסים עד שמצליחים למצוא התאמה נכונה וגם אז יש להתמיד בתהליך ולא לוותר. בפגישות שבועיות הליווי הוא שעה בשבוע, כך שבין לבין ניתן להישבר עשרות פעמים.

באפליקציה של Shrink me, כל המדריכים מוצגים בפני המשתמש בלחיצת כפתור. ניתן לבחור בין מטפל המומחה לתזונה לפי הרפואה הסינית, אחר מאמין בתזונה טבעונית, ויש כאלו הדוגלים דווקא בתזונה צמחונית. כל אחד יכול לבחור את סוג התזונה הנכונה עבורו והשיטה שהוא מרגיש שתתאים לו ולהתחיל לרוץ איתה ללא צורך בפגישות ובהוצאות מיותרות.

התאמת אפליקציית הדיאטנית לחיים האישיים

בפנייה למדריכים באפליקציה החדשה, ניתן לשתף אותם בחוויות אותם עובר המשתמש באותם רגעים ממש. ניתן לצלם שולחן ישיבות ולשאול מה רצוי וכדאי לאכול.

אפשר לשלוח תמונה של תפריט במסעדה ולברר ביחד מה ההזמנה הכדאית ביותר מבחינת תהליך ההרזיה. כל התהליך עובר להיות מותאם אישית אל חיי המשתמש וכך מגביר את סיכויי ההצלחה של הדיאטה.