בית דרך חיים – קופת חולים כללית

בית דרך חיים - קופת חולים כלליתקופת חולים כללית יצאה לפני כמה שנים עם פרויקט חדש בשם "בית דרך חיים" במטרה להעניק שירותים רפואיים שונים בתחום הדרך לחיים בריאים יותר, טיפולים הוליסטיים, סוגים מעניינים של פעילויות גופניות בריאות, סדנאות והרצאות שפונות בעיקר לנשים אך לא רק, על ידי בית דרך חיים שנמצא במתחם החדש בנמל תל- אביב.

הפרויקט החשוב הזה נועד כדי שכל אישה שחפצה בכך תוכל להעשיר את עצמה, להתמקד בטיפול נפשי ופיזי ולהתחיל לחיות במסגרת של איכות חיים חדשה.

בית דרך חיים של קופת חולים כללית מציע מגוון רחב של שירותים אשר ניתנים על ידי אנשי מקצוע מתחומים שונים כמו רופאים, מאמני כושר, מטפלים בשיטה הוליסטית, מרצים בתחומי שמירה על איכות חיים, מעבירי סדנאות ועוד.

כלל השירותים שמציעה קופת חולים כללית באמצעות בית דרך חיים גובשו ותוכננו על ידי אנשי צוות בתחומים אלו והכול על מנת לתת לכל אישה את האפשרות למצוא שם את המסלול המתאים לה ביותר למען שמירה על אורח חיים מאוזן, בריא ונוח במיוחד לה, והכול תחת קורת גג אחת.

השירותים המוצעים בבית דרך חיים

* מוקד שירות לקוחות אשר נותן מידע טלפוני על ידי תזונאיות לגבי שמירה על אורח חיים מאוזן ובריא.

* סדנאות הרזיה קבוצתיות ללמידה על שינוי הרגלי תזונה ושמירה על תזונה נכונה.

* קבוצת קופת חולים כללית הוציאה סדרה של תוספי תזונה בשם "דרך חיים" אשר כוללת בתוכה צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים. תוספי מזון אלה מיועדים לכל הנשים בכל קשת הגילאים והם נמכרים בבית דרך חיים.

* סדנת הרגלי תזונה לכל המשפחה בה ניתן ייעוץ דיאטטי באופן אישי לכל אחד מבני המשפחה והיא מועברת על ידי דיאטנית קלינית מוסמכת של קופת חולים כללית.

* באתר האינטרנט של דרך חיים ישנו פורטל עשיר במידע מקצועי, ועדכני בשלל הנושאים של בריאות, שמירה על אורח חיים בריא והקשר ביניהם.

* בית דרך חיים מוכר ללקוחות מוצרי טיפוח טבעיים ושמנים מיוחדים אשר מובאים משוויץ והם מיועדים לגוף, לפנים ולכפות הרגליים.

* בבית דרך חיים ישנה מסעדה בשם "bariba" ובה אוכל מהמטבח הבריא והמודרני של היום, מאכלים ייחודיים, טריים ובריאים. זוהי מסעדה חלבית וכשרה. המסעדה מכינה את המאכלים ממצרכים טריים מדי יום ומציעה תפריט עשיר שכולל מנות ראשונות, מנות עיקריות ומנות אחרונות והכול על טהרת המזון הבריא.

* בית דרך חיים מפעיל חדר כושר שעובד בשיטת "30 דקות ודי". מאמנות כושר מעבירות אימונים בני 30 דקות עבור נשים בלבד במטרה לחטב את הגוף ולשמור על הגזרה.

* סדנאות להעשרה ולהעצמה אישית אשר כוללות במסגרתן חוגי מדיטציה ודימיון מודרך, סדנאות לאימון אישי למען העצמה נשית, חוג רייקי, סדנאות לנשים בגילאי 50 ומעלה שמתחילות חיים חדשים , חוג ריקודי בטן, סדנאות לנשים הרות ולהורות שבאה אחר כך,  טיפולים הוליסטיים (נטורופתיה, עיסוי רקמות, רפלקסולוגיה, עיסוי שוודי, שיאצו ועיסוי תאילנדי), סדנאות להתפתחות האדם פנימה, סדנאות לגידול ילדים בגישה הוליסטית ועוד.

* אימון אישי שבמסגרתו כל אישה יכולה לקבל אימון אישי בזמן שמתאים ונוח לה על ידי מאמנת מנוסה.

* בית דרך חיים מפעיל מערך שלם של חוגים בתחומי עניין שונים, כגון: עיצוב הגוף, יוגה איינגר, פילאטיס הריון, סדנת ריקודי בטן, בניית עצם, פילאטיס מזרון וסדנת יוגה לזוגות. חוגים אלה נערכים בקבוצות קטנות של עד חמישה עשר איש. כמובן שאת כל החוגים מעבירים מדריכים מנוסים שהוכשרו בתחומים השונים והם בעלי ניסיון רב.