שיטת דיאטה רז קל

שיטת דיאטה רז קלרז קל היא חברה שהוקמה בשנת 2000 המתמקדת בתחום פתרונות ההרזיה. הדיאטה שפותחה בחברת רז קל מבוססת על שימוש במוצרים שונים בדגש על כדורים שיש ליטול שלוש פעמים ביום ועל טיפות שפותחו על ידי החברה.

לפי פרסומי החברה, המוצרים המשווקים במסגרת חברת רז קל מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד וללא שימוש בחומרים כימיים. בין היתר משווקת החברה מוצרים כמו למשל חטיפי בריאות, ויטמינים, תוספי תזונה, חליטות תה ועוד.

התכניות השונות של דיאטת רז קל

חברת רז קל מציעה ללקוחותיה שלוש מסגרות שונות להרזיה להלן:

  • חבילת SLIM חבילת הרזיה המבטיחה ירידה של עד שישה קילוגרמים הכוללת תמיכה טלפונית של יועצת תזונה מדי שבוע, תפריטים ומתכונים דיאטטיים, חוברת הדרכה של שיטת 13 השלבים שפותחה בחברת רז קל ושמירה על המשקל החדש עד חצי שנה.
  • חבילת SKINNY חבילת הרזיה המבטיחה ירידה של עד שמונה קילוגרמים הכוללת בין היתר תמיכה טלפונית שבועית של יועצת הרזיה וכן ערכה להורדת החשק למתוקים, ערכת הרזיה וערכה להאצת חילוף החומרים.
  • חבילת Jackie חבילת הרזיה המבטיחה ירידה של עד שניים עשר קילוגרם. בין היתר החבילה כוללת ערכה לשריפת שומנים בלילה, חטיפי בריאות, ערכה להאצת חילוף החומרים וערכה להורדת החשק למתוקים.

מה כוללות הערכות המשווקות על ידי חברת רז קל?

לפי פרסומי החברה ערכת ההרזיה המשווקת ללקוחותיה כוללת התאמת תכנית אישית לירידה במשקל בהתאם למשקל הלקוח, כמוסות ייחודיות להורדה במשקל, המאושרות לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי, תמיכה, ליווי והדרכה תזונתית הניתנים גם לאחר ההגעה למשקל היעד וחינוך לתזונה בריאה ונכונה תוך מתן תשומת לב לשינוי הרגלי אכילה מזיקים.

בנוסף לכך, לקוחות החברה יקבלו חוברת הדרכה שבה תפורט שיטת 13 הצעדים לירידה נכונה במשקל, מגוון רחב של מתכוני שף, מתכונים לדיאטה, טיפים להורדה במשקל ועוד. בין המוצרים המסופקים ללקוחות החברה ניתן למנות סבון אנטי צלוליט, תה קמילייה סיני, חטיפי בריאות לנשנוש בין הארוחות ועוד. חשוב לציין כי יעילות הדיאטה של חברת רז קל לא הוכחה במחקרים מדעיים.