שיטת הרזיה חצי שירה

חצי שירהחצי שירה היא שיטה מהפכנית וחדשנית להרזיה. שירה וסרמן, שהפחיתה 71 קילוגרמים ממשקלה, הקימה את העסק בשנת 2008, בהתבסס על סיפורה האישי המדהים. לאחר משקל עודף שהיווה סכנה ממשית לבריאותה, אינספור ניסיונות ירידה במשקל, ומגוון דיאטות שלא הובילו למהפך המבוקש, ביצעה שירה את השינוי המשמעותי, שהתבסס על שינוי גישת החשיבה לגבי תזונה.

לאחר שנתיים של הקפדה על כושר גופני, תזונה מאוזנת ובמיוחד שינוי הגישה הבסיסית לאכילה, הצליחה שירה להגיע למשקלה הרצוי, ולשמור עליו עד היום.

בתהליך הירידה במשקל, היא פיתחה שיטות חדשות לאורח חיים בריא, כולל מגוון עשיר של מתכוני דיאטה שסייעו לה להתרגל לאכילה בריאה יותר. היא מצאה את סוג הכושר הגופני המתאים לה באופן אישי והתמידה בו מידי יום, וסיגלה דרך חיים חדשה, מאושרת, וחופשיה מכבלי האכילה הרגשית והכפייתית.

לאחר המהפך האישי המשמעותי החליטה שירה לבסס את הכלים שפיתחה ולסייע לאנשים המעוניינים להשיל משקלים עודפים, קטנים או גדולים, המעוניינים ללמוד כיצד לחיות חיים בריאים, ולשנות את דפוסי ההתנהגות הקיימים והגישות המקובעות לגבי אכילה.

שיטת הרזייה מתקדמת

שיטת חצי שירה מציעה מגוון שירותי הרזייה טכנולוגיים מתקדמים, הכוללים מפגשי תמיכה קבוצתיים בכל הארץ; שיטת דיאטנית עד הבית, המתבצעת באמצעות הסקייפ ומיועדת לאנשים בארץ ובעולם; שירות מפגשים אישיים; והרצאות הפתוחות לקהל הרחב.

התפריטים המוצעים מותאמים באופן אישי, משביעים, מהנים ואינם מורכבים ממזונות דיאטטיים. כך, למשל, ניתן להתאים באופן אישי ועל פי הצרכים, תפריט תזונה צמחונית, תפריט רגיל, תפריט נטול לקטוז, תפריט טבעוני, תפריט המיועד לאנשים שאינם מעוניינים "לספור קלוריות", המעוניינים לאכול טוב, לשבוע, ליהנות מהתהליך, ועדיין להפחית ממשקלם.

במסגרת השירותים המוצעים בשיטת חצי שירה אלפי אנשים נהנים מקבלת תמיכה אישית בתהליך הירידה במשקל, לומדים כיצד להתרגל לדפוסי אכילה חדשים, לשנות את הגישה חיים, להיגמל ממתוקים, להתרגל לכושר גופני יומי, מתוך אהבה ולא מתוך כורח, והכי חשוב – לשנות דפוסי חשיבה מקובלים בכל הנוגע לאכילה ולחיים. הצוות המקצועי כולל מנחות קבוצות הרזיה, תזונאיות קליניות, תומכות הרזיה, ויועצים.

תהליך הרזיה בטוחה בשיטת חצי שירה

תהליך ההרזיה הוא תהליך איטי, מבוקר ובטוח המותאם לכל אדם באופן אישי, בהתאם למשקל, גובה, הרגלים אישיים, העדפות, מצב בריאותי ויכולות, כאשר כל אלו נקבעים לאחר שיחת ייעוץ ראשונה מקדימה על מנת לקבוע את התכנית האישית.

התפריט האישי מורכב תוך התחשבות במאכלים אהובים, אורח חיים ומצב רפואי. החידוש הוא בכך שאדם אינו נאלץ לוותר על המאכלים האהובים עליו, אלא לאכול אותם במתינות, ולהכין אותם באופן בריא יותר.

כחלק מהשירות בשיטת חצי שירה, ניתן לקבל תפריטים יומיים המבוססים על ההישגים בתהליך. כך, למשל, אם ביום אחד בוצעו חריגות שונות מהתפריט המוצע, ביום הבא ניתן לקבל תפריט המכסה על גרעונות אלו, ללא שיפוט או החמרת המצב. המשובים הם מיידיים ומסייעים להצלחה בהתמודדות יומיומית.

תכנית תזונה נכונה ואורח חיים בריא

אין מדובר בדיאטה, אלא בתכנית אישית המורכבת מתפריט מאוזן המאפשר אכילה רגילה, ללא מאכלים דיאטטיים. נושא התזונה בשיטת חצי שירה מלמד אנשים להבין את מנגנון הרעב והשובע, להבין את התשוקות למזונות מסוימים, והענקת הכלים המעשיים והפתרונות הייחודיים המסייעים להתמודד היטב עם בעיות משקל.

קבוצות התמיכה השונות, כמו גם הייעוץ האישי, מאופיינים בליווי ותמיכה מעבר למפגשים עצמם, כשניתן לקבל ייעוץ אישי דרך האימייל, הטלפון, או באתר האינטרנט של שירה וסרמן, המנחה בעצמה חלק מקבוצות התמיכה. המפגשים הקבוצתיים מבוססים על יחס אישי ותשומת לב אישית לכל משתתף.