אפליקציות לדיאטה

אפליקציות לדיאטהכשקיים צורך להשיל מספר קילוגרמים, תשומת לב למזון נשמעת כמו עצת השכל הישר. אך אין זה קל להפחית מהמשקל כשמסכמים את ספירת הקלוריות בראש, וחושבים שביסקוויט אחד יותר לא יהווה הבדל משמעותי.

למרבה המזל, אין צורך להסתבך עם ספירת קלוריות. צריך רק למצוא את האפליקציה המתאימה. מספר אפליקציות לדיאטה מתאימות לצרכים ומטרות משתנים, כך שכל אדם יכול להתמיד בדיאטה להתחיל להרגיש רזה יותר, רק מעצם הורדתה.

MyFitnessPal

זוהי אפליקציה אהובה, שקשה להאמין שהיא חינמית. כשמוסיפים את הסטטיסטיקות האישיות, כגון גובה, גיל, מין, משקל, משקל היעד ומסת הגוף, האפליקציה מסדירה את מספר הקלוריות המתאים לצריכה מדי יום על מנת להגיע ליעד בטווח הזמן שצוין.

יש להזין את רשומות האכילה מדי יום, והאפליקציה מסכמת את סך הקלוריות שנצרכו, וסופרת את צריכת הקלוריות נטו שנותרו לאכילה. ניתן להשתמש אף בגרף יעיל המאפשר הוספת חברים לתהליך הדיאטה, מה שהופך אותה לכיפית יותר.

SuperFoods

הביטוי מזונות איכותיים הפך לבאז בשנים האחרונות. כל אדם יודע שעליו לאכול מזונות בריאים, המסייעים למטבוליזם מהיר וירידה במשקל, אך לא רבים מכירים את כל הרכיבים הבריאים, תפקידיהם, המינונים המתאימים, ושילובם בתזונה.

אפליקציה שימושית זו מסייעת להשגת נוגדי חמצון פורצי דרך, והבנת המאכלים הירוקים הטובים ביותר, בתוספת מדריך שימושי המפרט את כל המזונות הבריאים עם יתרונותיהם הפרטניים. האפליקציה מפרטת את העובדות ומספקת את הידע הדרוש להפקת המרב מתכנית האכילה הבריאה.

Nutrino

אפליקציה מעולה בונה תפריט מותאם אישית עבורך, תוך התחשבות במספר הקלוריות אותן יש לאכול מדי יום על מנת להגיע למטרה. בתחילה יש להשקיע מספר דקות בהזנת הנתונים הסטטיסטיים, והאפליקציה מראה את המשקל האידיאלי שיעבוד למטרה ארוכת טווח.

לאחר מכן, מזינים את המאכלים האהובים, וזמני האכילה המועדפים, והאפליקציה בונה תפריט ואפילו מכינה רשימת קניות! ניתן אף לחלוק את ההתקדמות בתכנית האכילה באמצעות המדיה החברתית ישר מהאפליקציה.

מתכונים דלי שומן

אם אדם זקוק לקבלת מעט השראה ממתכונים דלי שומן בתזונה, זוהי האפליקציה המתאימה. היא פועלת כמו ספר בישול חינמי מבריק, ומספקת אף מידע תזונתי מלא. קיים מגוון מדהים של בחירת ארוחות עם אפשרויות מגוונות עבור כל הדרישות התזונתיות, החל מתזונה ללא גלוטן, דרך תזונה ידידותית לסוכרת, ועד לתזונת גורמה בתקציב מתאים.

קל לגלוש באפליקציה זו, תלוי מה יש במקרר. אם מחפשים מתכון לעוף, למשל, ניתן לקבל מגוון שלם של רעיונות עבור העוף או שאריות העוף במקרר. אם אדם אוהב מנות גורמה, ניתן למצוא אותן במהירות.

מאמנת התזונה שלי

אפליקציה זו מיועדת לנשים, ומניעה אותן לשמור על מחויבות להשלת המשקל המיותר. היא מאפשרת הגדרת תזכורות אישיות, למשל, "להכין ארוחת צהריים בריאה" או "לשתות מים", המסייעות להילחם בעצלות לביצוע תרגילים גופניים והימנעות מפיתוי לאכילת מזונות, באמצעות תמונות וסיסמאות השומרות על מוטיבציה.

Weightbot

לעיתים אדם זקוק פשוט לציון המשקל שחור על גבי לבן. אפליקציה זו מאפשרת את הקלטת המשקל מדי יום, אם רוצים בכך. היא מחשבת מסת גוף ומציגה את  אופן ההתקדמות על גבי גרף צלול, כך שניתן לראות את השינוי, או העדרו, בצורה מדויקת.

קלוריות

שומרי משקל היא אחת הדיאטות הפופולאריות ביותר, הנחשבת לאחת הבודדות שהוכחו כקצרות ויעילות לטווח הארוך. אפליקציה חינמית זו שומרת על ההתקדמות בדיאטה. האפליקציה הנרחבת של מאכלים כוללת ארוחות במסעדות ומספקת ערך נקודות שומרי משקל לכל רכיב מזון, כמו גם חישוב קצבת הנקודות היומית, וכמה נקודות נותרו. שימו לב שהאפליקציה היא אינה אפליקציה רשמית של חברת שומרי משקל.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

דבש או סוכר- מה בריא יותר? – שמים סוף למיתוסים ולשמועות