דיאטת הרבלייף: גלו את סוד הקסם של הדיאטה הבינלאומית הפופלרית בעולם

משרד הבריאות חשף לאחרונה כי למעלה מ-70% מכלל האוכלוסייה בישראל סובלים ממשקל יתר.  הסיבה העיקרית לכך היא צריכתדיאטת הרבלייף מזונות שאינם בריאים, עתירי סוכרים, שומנים ופחמימות. אבל זה ממש לא רק כאן אצלנו בישראל, השמנת יתר הפכה למגיפה כלל עולמית, מגיפה קטלנית שגובה קורבנות רבים, וחבל, כי שינויים קלים באורח החיים ובהרגלי האכילה שלנו יכולים לעשות את ההבדל בין חיים ארוכים, בריאים ואיכותיים לבין חיים קצרים ומוגבלים.

בכתבה הבאה נציג בפניכם את אחת הדיאטות הכי פופולריות בעולם – דיאטת הרבלייף. דיאטה זו כבר שינתה מהקצה אל הקצה את חייהם של רבים והיא עושה זאת לצד הצגת הזדמנות עסקית – שיווק ישיר של מוצרי הרבלייף. דיאטת הרבלייף מציעה שיטת הרזיה בטוחה, בריאה וקלה בעזרת מאמן אישי לשינוי הרגלי תזונה ומטרתה להקנות הרגלי אכילה נכונים ומאוזנים.

הכירו את התפריט היומי בדיאטת הרבלייף

דיאטת הרבלייף מבוססת על איזון תזונתי מלא והשלמת החסרים התזונתיים עם תוספי תזונה לצד סילוק עודפי התזונה באופן טבעי. היא דוגלת בצריכת חלבונים צמחיים, בריאים נטולי שומנים וכולסטרול. האיזון התזונתי שבבסיס הדיאטה מסייע לגוף להיפטר מהרעלים ולהתחיל בתהליך הירידה במשקל באופן מבוקר ובטוח.

תפריט בוקר כללי דיאטת הרבלייף מחייבים שתיית שייק הרבלייף לא יאוחר משעה וחצי לאחר היקיצה בבוקר. השייק מזין, צבעוני, טעים ומכיל 18 מינרלים וויטמינים ו-20 גרם חלבון. ניתן בהחלט להכין את השייק בשייקר, לצאת איתו מהבית ולשתות אותו בחוץ ואם מעוניינים להכינו בצורת מילקשייק קר וטעים מומלץ מאוד להוסיף פירות, כגון: חצי בננה, תמר, יוגורט או אם בא לכם – נס קפה.

ארוחת עשר בארוחה זו ניתן לבחור מבין 3 אפשרויות, כמובן שאפשר לגוון מדי יום:

  1. מעדן דיאט, פרי וחופן שקדים.
  2. כריך לחם קל עם גבינה דלת שומן וביצה קשה.
  3. טונה במים, ומשקה צמחים הרבלייף.

ארוחת צהריים גם בארוחה זו יש מגוון אפשרויות לבחור מהן: מנת בשר בקר רזה, עוף או דג בגריל לצד ירקות מאודים, ארבע כפות פחמימה וסלט ירוק.

ארוחת ביניים ניתן לנשנש חטיף חלבון הרבלייף או פרי טרי ועסיסי בין הארוחות.

ארוחת ערב לעת ערב ניתן להכין שייק הרבלייף מזין בטעמים האהובים עליכם: מלון, קפוצ'ינו, וניל, וניל עוגיות, שוקולד, תות שדה, פירות טרופיים ועוד.

בנוסף לשייקים, אפשר לאכול גם מרק עגבניות עשיר וכן סלט ירקות.

מה מייחד את דיאטת הרבלייף משאר הדיאטות?

כל מי שמתנסה בתכנית דיאטת הרבלייף זוכה לליווי צמוד של מאמן אישי. המאמן האישי תומך בשינוי הרגלי התזונה ומעלה את הסיכויים השגת תוצאות טובות יותר .

כמו כן, דיאטת הרבלייף משלבת בתפריט היומי תוספי תזונה החיוניים לשמירה על הבריאות והכרחיים לתזונה מאוזנת מלאה. תוספי התזונה עונים באופן מקיף על צרכי הגוף, וכאשר משלבים אותם עם הרגלי תזונה בריאים ניתן ליהנות מהפחתה מבוקרת והדרגתית במשקל כמו גם משמירה על ההישגים לאחר הגעה למשקל היעד.

דיאטת הרבלייף אינה מבקשת להוביל שינוי דרסטי ומהיר באורח החיים, אלא חותרת להביא לשינוי חשיבה וגישה מתוך מקום של מודעות.

דיאטת הרבלייף מאפשרת ירידה הדרגתית במשקל בעזרת שייקים בטעמים שונים, מעניינים ומגוונים, כך שכל אחת ואחד יכולים למצוא את הטעמים האהובים עליהם. השייקים עשירים בחלבונים, דלים בפחמימות וניתן להוסיף להם אגוזים, פירות יבשים ושקדים בהתאם להעדפתכם ובכמויות מתונות.

יתרונות דיאטת הרבלייף

היתרון המשמעותי והבולט ביותר בדיאטת הרבלייף הוא שאין צורך להתמודד עם תחושות של רעב במהלך היממה, בשום שעה. השייקים, החלבונים והרכיבים המזינים תורמים לתחושת השובע לאורך כל היום והלילה, וכל זאת מבלי לחוש את הכובד והמעמסה שחשים לאחר צריכת מזונות מטוגנים או שומניים. דיאטת הרבלייף בשילוב עם פעילות גופנית קבועה והדרגתית מאפשרת ליהנות מחיים איכותיים ובריאים יותר ומהשלת קילוגרמים עודפים בקלות ומבלי לוותר על הנאות החיים .